Nasz Fundator wybrany liderem lokalnych spotkań stomatologów

W 2021 roku firma MEDIF, jedna z wiodących na rynku firm proponujących lekarzom stomatologom najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu diagnostyki, stomatologii i implantologii, zainicjowała lokalne cykle spotkań MIS FORUM i GEISTLICH FORUM. Celem spotkań jest umożliwienie lekarzom stomatologom i implantologom wymiany wiedzy na temat najnowszych rozwiązań dostępnych na polskim rynku.

Zarówno spotkania z cyklu MIS FORUM dedykowane lekarzom implantologom, jak i GEISTLICH FORUM, gdzie można wymienić wiedzę i doświadczenia z zakresu szeroko pojętej regeneracji tkanek w stomatologii, są prowadzone i moderowane przez naszego Fundatora – dr n. med. Agnieszkę Laskus, która w tych dziedzinach jest niekwestionowanym ekspertem. Do współprowadzenia lokalnych, warszawskich spotkań zaproszona lek. dent. Bartosza Mulawę, który również ma niebagatelne doświadczenie w zakresie implantologii i regeneracji tkanek w zabiegach stomatologicznych.

Spotkania odbywają się w cyklu półrocznym w Warszawie i jak do tej pory gromadzą wielu chętnych stomatologów zainteresowanych najnowocześniejszymi rozwiązaniami implantologicznymi systemu MIS oraz biomateriałami szwajcarskiej firmy Geistlich.

Jesteśmy dumni, że nasz Fundator jest zapraszany do współtworzenia takich wydarzeń. Wierzymy bowiem, że wymiana wiedzy pomiędzy specjalistami to klucz do zapewnienia pacjentom bezpiecznego i efektywnego leczenia.