Nasz Fundator na konferencji dla stomatologów i implantologów

Na początku października w warszawskim hotelu Raffles Europejski odbyła się zorganizowana przez firmę MEDIF konferencja MIS DAY, poświęcona nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym w implantoprotetyce. O wysoki poziom merytoryczny wykładów zadbało grono międzynarodowych wykładowców, do którego zaproszono dr n. med. Agnieszkę Laskus, MSc.

Obok Dr. Stavrosa Pelekanosa (Grecja), lek. dent. Bartosza Mulawy i lek. dent. Agnieszki Nieścieronek, MSc wystąpił nasz Fundator – dr n. med. Agnieszka Laskus, MSc. Dr Laskus w przedstawiła wykład zatytułowany „Aspekt biologiczny i technologie cyfrowe w kompleksowym leczeniu implantoprotetycznym pacjentów”.

Wykład spotkał się z bardzo dobrym odbiorem uczestników konferencji prowokując jednocześnie ciekawą dyskusję, której wnioskiem było zgodne stwierdzenie prelegentów i słuchaczy, że w centrum zainteresowań każdego lekarza implantologa powinien stać pacjent i jego bezpieczeństwo, a dostępne obecnie na rynku cyfrowe rozwiązania mogą znacząco pomóc stomatologim w spełnianiu tej misji w codziennej pracy.

Cel Fundacji Dr Laskus to stałe edukowanie w zakresie tematyki związanej z jamą ustną, a prelekcja naszego Fundatora doskonale wpisuje się w jego realizację.